Sortiment vybavenia pre úžitkové vozidlá

Pomocou nášho sortimentu pozostávajúcich z úložných váň, zásuviek, pracovných stolov, zverákov a ďalších doplnkov premeníte vaše úžitkové vozidlo na modernú pojazdnú dielňu. Vďaka modulárnej vlastnosti systému vybavenia pre úžitkové vozidlá je možné prispôsobiť vybavenie podľa vašich špecifických požiadaviek.

Zásuvky pod podlahou úžitkového vozidla

Systém zásuviek pod podlahou vozidla

Systém zásuviek pod podlahou úžitkového vozidla je vhodný predovšetkým pre malé a stredne veľké úžitkové vozidlá. Vďaka tomuto systému vzniknú dva navzájom oddelené priestory. Táto vlastnosť vám umožní, že zásuvky môžu byť využité na prepravu objemných nástrojov a potrebného materiál až do dĺžky 1521 mm. Priestor nad podlahou môžete používať plnohodnotne tak ako doteraz. Nosnosť zásuvky je až 150 kg.

Zásuvkvový systém do úžitkového vozidla

Zásuvkový systém

Zásuvkový systém v úžitkovom vozidle je možné využiť na bezpečnú prepravu nástrojov alebo menšieho materiálu. Zásuvky môžu byť široké až 1014 mm. Zásuvky sú k dispozícii v rôznych výškových prevedeniach. Nosnosť zásuvky je až 40 kg.

Regálový systém z úložných vaní do úžitkového vozidla

Úložné vane

Systém úložných váň zabráňuje vypadávaniu a tým poškodzovaniu uložených nástrojov a materiálu. Úložné vane môžu byť doplnené o plastové boxy, ktoré sú vhodné na uloženie drobného materiálu alebo súčiastok. Úložné vane je vhodné využiť aj ako vrchné zakončenie regálu v úžitkovom vozidle.

Systém integrovaných pracovných kufrov do úžitkového vozidla

Integrované pracovné kufre

Systém integrovaných pracovných kufrov umožňuje bezpečne prepravovať nástroje a menší materiál, ktorý je uložený v pracovných kufrov. Pracovné kufre je možné pohodlne odnímať a zobrať tam, kde sú potrebné.

Pracovný stôl do úžitkového vozidla

Zabudovaný pracovný stôl vo vozidle

Do úžitkového vozidla pomocou nášho sortimentu je možné umiesniť zostavu s pracovnou doskou, ktorá vytvorí užitočný pracovný stôl. Pracovný stôl je možné doplniť o zverák a pod.

Integrovaný zverák do úžitkového vozidla

Integrovaný zverák

Zverák je umiestnený na výklopnej doske a môže sa s ním otáčať podľa potreby. Zverák spolu s doskou je možné sklopiť a zaberá tak minimálny priestor. Takto vznikne ideálny vonkajší pracovný priestor, ktorý udrží všetky nečistoty mimo úžitkové vozidlo.

Systém regálov do úžitkových vozidiel nad blatník

Regále nad blatníkmi vozidla

Regále nad blatníkmi vozidla šetria priestor v úžitkovom vozidle a zároveň chránia blatníki vozidla pred poškodením. Okrem toho vznikne nový úložný priestor.